| ___Enzo a întrebat:

Bună seara! În România nu se găsește trifoi cu patru foi (planta)?

Răspuns Câştigător
| CostinAlamariu a răspuns:

Ba da

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Peste tot pe unge vezi trifoi cu 3 foi, exista si din ala cu 4, trebuie doar sa-l cauti.

| AdioTPU a răspuns:

Sigur că da. Chiar eu am in gradina câțiva trifoi iar până acum am găsit deja vreo 3 cu patru foi.hee hee

| FilipSorin a răspuns:

2023 si oamenii inca cred în noroc si ghinion, povestii de adormit copii, exista doar Dumnezeu care iti poate face ziua mai buna sau rea, El controlează tot

| Theo94 a răspuns (pentru FilipSorin):

S-a referit la planta nu la superstitie.

| FilipSorin a răspuns (pentru Theo94):

Da dar totuși na, este rara dar eu ziceam si despre "noroc" si "ghinion"