| Radandam a întrebat:

Bună seara! Nu îmi pot schimba numele pe insta, cică l-am schimbat de 2 ori în 14 zile, nu îmi amintesc. Oricum, au trecut cele 14 zile și tot nu ma lasă. Adică cred ca sunt vreo 3 săptămâni de când încerc sa îmi schimb numele și îmi apare asta sa aștept 14 zile. Cum fac sa îmi schimb numele? Vi s-a întâmplat?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Am inteles că poți să-l schimbi din nou după 14 ani.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! Nu mi s-a intamplat. Se pune ca ti-ai schimbat numele chiar si de este o litera. Contacteaza centrul de ajutor al acestora si iti vor rezolva ei problema.