| Ion1231 a întrebat:

Buna seara! Stiti ce as putea sa fac daca vreau sa cumpar un telefon de la Orange care specifica "Momentan produsul nu este în stoc"? Am sunat si la departament si au zis ca nu stiu o data exacta dar eu am nevoie de acel telefon pentru ca al meu se duce pe rapa, astazi a trebuit sa umblu in el sa-i scot bateria ca a ramas blocat total! Mentionez ca il vreau de la Orange deoarece face o reducere de pana la 50% la el, la acel telefon dar...nu e in stoc si de la alt magazin nu pot sa-l iau pentru ca vreau sa-mi faca reducere ca la Orange. crying

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa astepti. Ai putea intreba la Orange care sunt sansele ca produsul sa revina in stocul magazinului. Poate ei nici nu mai au de gand sa-l puna in vanzare din nou. Daca exista cerere pentru model, e posibil sa faca un efort sa il aduca pe stoc, dar s-ar putea sa intre la alte oferte, la o reducere sub 50% si s-ar putea sa astepti degeaba acelasi pret.
Mai bine te orientezi dupa un model care e disponibil acum si care sa iti satisfaca nevoile actuale.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu este în stoc, adică dacă ei nu îl au, nu ai putea face nimic, până nu apare din nou în stoc.