| Nina31 a întrebat:

Sunt foarte stresata si cer de la voi niste sfaturi. Am avut astăzi examenul de absolvire a școlii postliceala si am facut o greșală foarte mare, mi s-a imprimat numele pe foaia de examen si am uitat sa imi trec inițiala tatălui. Cu toate acestea cand supraveghetoarea care a venit sa semneze pe foaie am anuntat-o si mi-a spus că nu este nimic, dumneaei era in varsta si nu cred ca a observat cum trebuie. Imi este foarte frica. A mai pățit cineva asa?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu mai sta stresata ca nu rezolvi nimic cu asta, tot acelasi destin vei avea intr-un final. Elibereaza-te de aceasta stare negativă din viața ta și îndrepta-te către calea cea bună, către o stare care exprimă fericireawinking.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca supraveghetoarea a spus ca nu e nimic pai atunci inseamna ca asa este. Nu ai dat bacul, e doar un examen prin care sa iti arati cunostintele a sa poata ei sa iti dea diploma, ceva formal ca oricum ti-o dau ca doar nu ai platit degeaba.

| Nina31 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Am dat bacul si multe examene dar nu am pățit ca si la asta. Sunt stresata până luni nu stiu ce o sa fac.

| Nina31 explică (pentru Celcestietot):

Nu pot sa fiu altfel este un examen si sa-l cad pentru o prostie nu mi-ar fi ok

| Celcestietot a răspuns (pentru Nina31):

Nimic nu este sigur. Mai bine rămâi pe loc dezamăgită decât să stai stresata până la aflarea răspunsului. Stresul nu schimba nimic, mai rău îți faci rău.