| ingerashmeu a întrebat:

prietena mea, pot spune cea mai bune termina clasa a VIII-a si este foarte stresata, suparata are aproape toate simptomele neplacute.si eu am trecut prin acest examen si n-am patit nimic rau asa cum spune ea.si-am inceput eu sa-i povestesc cum a fost la mine cand s-a apropiat examenul dar totul a fost in zadar.tot la fel de frica ii este.nu stiu ce sa-i mai spun, voi ce spune-ti? dati-mi niste sfaturi bune, lungi si cat mai repede.nu-mi place sa o vad ca se descarca atat pentru un "amarat" de examen..Multumesc.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Eu nici macar nu am intrat in examen... si nu am nici o simtoma...

| unarab40 a răspuns:

Sanatatea e mai importanta decat toate

| JosePpPp a răspuns:

Si ce mama dracu sfaturi pentru examen cauti la " Dragoste & Sex "?

Răspuns utilizator avertizat
| mihaella91 a răspuns:

Buna! si eu am foat extrem de stresata. ma amenintau ai mei ca la trimit cu vaca pe camp sau chestii de genul asta... e normal, acum sunt in sesiune si tot stresata sunt big grin