| denismaria92 a întrebat:

Buna seara, TPU. Cineva ma tot suna de o saptamana. Dupa accent parea un moldovean. A inceput sa ma injure si ma deranjeaza tot timpul, ma trezeste din somn si nu imi da pace deloc. La cine sa apelez pentru a-l face sa inceteze cu telefoanele?

Răspuns Câştigător
| sleekfast18 a răspuns:

La nimeni trebuie sa ii restrictionezi apelu. intri sa setari apel la restrictionare marchezi nr lui si gata.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Lasa-l in pace se potoleste el doar nu o sa o tina asa pana are vata in nas Cd te culci inchide telefonul

| CARMENCITA a răspuns:

Daca nu are numar privat, se vede numarul poti restrictiona apelul din meniul telefonului.Nu-i mai raspunde si va renunta. Poti suna la relatii cu clientii si sa intrebi un operator ce poti face. Daca ii sti numarul il poti si cred ca-l poti si reclama la politie.Si in cel mai rau caz daca esti pe abonament schimbi numarul de telefon.Pana la urma renunta asta daca acea persoana a sunat la intamplare si nu e vreo cunostinta. Unii suna la intamplare.Pe mine m-au sunat niste copii si se vedea si numarul, dar au renuntat repede ca le-am spus ca am numarul si le spun parintilor. Oricum e bine sa nu-i raspunzi ca sa renunte.

| house07 a răspuns:

Raspunde-i si inchide-i dupa 1 secunda, doar ca sa il taxeze.