| Adutza a întrebat:

Bună seara! Un notar din București care poate sa autentifice declarația pe propria răspundere a existentei de parteneriat?

1 răspuns:
| anonym2024 a răspuns:

Dacă ai nevoie de autentificarea unei declarații pe proprie răspundere referitoare la existența unui parteneriat și căutați un notar în București care să poată efectua această procedură, îți recomand să contactezi direct birourile notariale din București pentru informații precise și pentru a verifica disponibilitatea serviciului.

Pentru a găsi un notar în București, poți utiliza resursele online sau aplicațiile mobile specializate care listează notarii din zona ta. Poți căuta pe site-ul Uniunii Naționale a Notarilor Publici din România sau poți utiliza alte platforme online care furnizează informații despre notarii din București și din întreaga țară.

Asigură-te să contactezi notarul înainte pentru a verifica dacă acesta poate autentifica declarația pe care o dorești și pentru a programa o întâlnire. De asemenea, întreabă despre tarifele și documentația necesară pentru autentificare.

Este important să te adresezi direct unui notar, deoarece aceștia pot furniza informații specifice și personalizate în funcție de nevoile tale