| XyYx a întrebat:

Vi se pare normal sa ma intalnesc cu iubitul meu de 2 ori pe saptamana tinand cont de faptul ca distanta dintre noi este de doar 2 km?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Da,poate munceste mult, poate are obligatii familiale, numai punand aceasta intrebare denota ca esti poseziva, il vei pierde daca continui in felul asta

| XyYx explică (pentru Felys):

Daaaa....chiar munceste destul de mult!

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Se spune ca mai rarut e mai dragut. Daca vorbiti foarte des,nu e nicio problema, cand va intalniti o sa va aratati dorul. Dar, nu e prea convenabil, pentru ca o sa va obisnuiti unul fara altul, si relatia o sa se strice.

| unknownn a răspuns:

Depinde de situatie.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, sunt vecini care se vad o data pe luna.

| NuMaContrazice a răspuns:

Depinde... daca are servici sau multa treaba pe acasa poate ca da, daca nu are servici nu stiu ce sa zic...

| XyYx explică (pentru NuMaContrazice):

Da, are mult de munca, insa vorbim destul de des, imi spune ce face, ce are de facut, si dupa cum spune el avem o sa avem destul timp sa ne vedem.

| allison20 a răspuns:

Sincer, nu mi se pare normal. Distanta nu e deloc mare, chiar si pe jos nu faceti mai mult de 20 de minute. Daca te iubeste cu adevarat, ar face orice sa te vada mai des, si e valabil si viceversa. Acum e vacanta si e o ocazie foarte buna sa va vedeti mai des. Poate astfel mai recuperati un pic...

| Turok90 a răspuns:

Nu chiar. Dar acum depinde si de alte împrejurări. Sigur nu-l tine nimic serios ocupat? Stiu si eu, servici, învătat pentru permis auto, îngrijirea unui membru al familiei sau mai stiu eu ce?

| Mirrre a răspuns:

Pai acum depinde ce treburi are si el acasa.dar totusi. daca prietenul meu ar sta la 2 km de mine..macar o data la 2 zile m'as vedea cu el.

| sergiuandre92 a răspuns:

Nu mi se pare normal, intre mine si iubitul meu sunt 15 km, si ne vedem aproape zilnic. pentru ca dorim sa ne vedem.