| Salomeea02 a întrebat:

Buna, simt ca cedez psihic, nu am prieteni părinți frății, etc nu sunt lângă mine, locuiesc cu iubitul meu, și nici el nu ma intelege nu ma intreaba cum ma simt…ma simt foarte singura si îmi este foarte greu pentru ca nu am cu cine comunica si discuta problemele mele am tot felul de gânduri despre relația mea cu el, despre viața mea, la orice ma gândesc gândurile sunt doar rele nu știu ce sa fac si cum sa ies din situația asta sa pot fi o persoana fericita din nou…

3 răspunsuri:
| dolceromania a răspuns:

Încearcă să vorbești cu iubitul tau

| AdioTPU a răspuns:

Bine ai venit pe TPU! Aici vei găsi ceva utilizatori deschiși și binevoitori cu care poți comunica.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia-ti ceva de munca, ca sa nu mai ai atata timp de stat degeaba.