| chocolate27 a întrebat:

Sper sa ma ajutati cu un sfat...Nu stiu de ce, dar in anotimpurile reci nu am chef de nimic, ma simt plictisita, trista si am tot felul de ganduri negative sad In schimb vara parca sunt alta persoana:vesela, optimista, radiez de fericire happy Ce as putea sa fac ca sa am pofta de viata mereu? Poate asa avea nevoie de prieteni, dar se pare ca i-am pierdut si pe cei pe care ii aveam...

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

La mine este invers.Cu cat este mai inorat afara, cu cat este mai frigtongue eu ma simt mai bine.Cand e vara e cald.Nu imi place.In afara de plaja si fete, nu gasesc prea multe de facut.