| asya a întrebat:

Sper sa nu va plictisesc, dar am nevoie urgenta de ajutor. Sa va spun despre relatia mea: sunt cu un baiat de 2 ani jumate si relatia noastra a fost pur si simplu perfecta. Cred ca nu mai exista vreun baiat sa se comporte asa frumos cu o fata. Ei bine, totul s-a naruit. Am aflat niste conversatii de ale lui cu alte fete, in care le chema in oras, le spunea ca sunt frumoase, iar dintr-o alta discutie am dedus ca m-a inselat, insa le spunea ca are o relatie, dar ca nu vrea sa vb despre asta. Pe langa asta, a vorbit si cu fosta lui prietena, spunandu-i ca nu o va uita niciodata. Din acel moment, am decis sa pun punct relatiei, insa sufar enorm de mult. Plang in fiecare zi, chiar si pe strada, nu mai am chef de nimic, nu pot invata, nu pot manca, am stari de voma...Sunt distrusa! El cand i-am zis ca vreau sa punem pct relatiei, a plans cam 2 ore intruna, punandu-se in genunchi, spunandu-mi sa-l iert ca el nu poate sa traiasca fara mine. Cum pot sa-l uit? Ce sa fac? Sa ma impac cu el sau sa sufar in continuare? Pur si simplu cand ma gandesc ce a facut simt ca imi infinge cineva un cutit in inima.

1 răspuns:
| ContesaSiContele a răspuns:

Nu poate sa traiasca fara tine? dar cand a fost cu alea a putut...mai bine suferi acum si gata, daca te impaci cu el poate sa se repete si sa suferi mai mult ...lasa-l ti a dovedit cat de mult te iubeste