| AndreeaTiger123 a întrebat:

Spuneti-mi cum pot sa îmi conving părinții să îmi ia o trusa de machiaj. Eu nu am vorbit cu ei deloc despre asta dar ei sunt de acord să mă machiez dar nu am vorbit cu ei dacă îmi ia-u o trusa de machiaj.Trusa pe care o vreau costa 110 lei nu e foarte scumpa si e de calitate conține lucruri bune si frumoase! Cine îmi dă cele mai bune sugestii care le-a încercat și funcționează la orice părinte dau funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e foarte scumpa? Daca nu vor dori sa-ti ia, pretul va fi principalul motiv. Cine stie cat munceste tatal tau pentru vopselurile alea.

| WaterDrop a răspuns:

Spune`le ca vei face curatenie in casa timp de jumatate de an, oricand vor ei.

| AtateaConditii a răspuns:

Am eu una micuta nefolosita, daca esti din Timisoara ti-o dau moca.