| Deea_8855 a întrebat:

spuneti-mi si mie in ce m-as putea costuma de halloween! fundita :* love struck

Răspuns Câştigător
| Zendayya a răspuns:

Intotdeauna au fost si vor fi la moda vampirii. sa iti dau niste sfaturi: niste fond de ten sau ceva fard alb, ca sa pari mai palida
un ruj foarte rosu
si iti poti lua niste sprey de par negru care se duce la spalare si iti tapezi putin parul
o imbracaminte mai sumbra(neagra)
iti sugerez ca in afara de acea pudra alba de fata si putin rimel sa nu te machezi cu alteva. si acum esti gata de Halloween. sper ca te-am ajutat happy

5 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! banuiesc ca esti fata!kissai putea avea un costum de vrajitoare, dar din acela original! sa fii tu cea mai traznet! sau ai putea fi sotia lui dracula!laughingbanuiesc ca vrei lucruri tare infricosatoare, de aceea eu ti le-am propus pe acestea!winking

| danahh a răspuns:

Poii : Vrajitoare, vaduva neagra laughing, rockeritaa, diavolita...

| andreeafrumoasa a răspuns:

Pai,o imaginatie,daca exista:O rochie lunga incretita,cu peruca lunga, pana la ghenunci, pe rochie sa fie un liliac si sa ai niste colti de vampir si pe car sa ai niste antenute cu lilieci! fundita?

| andreeafrumoasa a răspuns:

Cap nu car

| alexandraamo a răspuns:

Intr-un costum de vrajitoare sau daca esti baiat in costum din ala cu schelet:dwinking