| Ionascumihaita a întrebat:

...Stie cineva cum o cheama pe Facebook pe Silvia, minunata concurenta de la Bravo, ai stil!?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Prietena mea se uita la chestia aia si le-a dat add tipelor de acolo, pe Silvia o cheama Oana Popescu pe Facebook, habar n-am altceva. Daca o gasesti cu numele asta, bafta

| Ionascumihaita explică (pentru whatevernvm):

Mersi foarte mult! Am gasit-o! Nu stiu de ce o cheama oana, pe cand ea se numeste silvia, dar in fine!

6 răspunsuri:
| MorganaM a răspuns:

Iaaaaaaa! si tu te uiti la bravo ai stil?! ce fain! :X

| Ionascumihaita explică (pentru MorganaM):

Iaaaaa......si eu ma uit! De fapt toata lumea se uita la Bravo, ai stil! Cine nu s-ar uita?! Mai ales Silvia este cea mai eclatanta, minunata, talentata si adevarata concurenta! O ador!

| MorganaM a răspuns (pentru Ionascumihaita):

De acord!

| Corduneanu_Veronica_1953 a răspuns (pentru MorganaM):

Si eu sunt de aceeasi parere! Bravo, Silvia!

| Corduneanu_Veronica_1953 a răspuns:

Esti minunata, Silvia! Tine-o tot asa!