| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste Nickname-uri frumoase? De doua zile incerc sa imi fac cont pe un site, dat toate toate nickname-urile pe care le incerc sunt luate... asa ca as vrea ceva mai ciudathappy

4 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Kirkke, chihaij, kobrunea, kaktuss, luzz, Crazy Wolf, Dolcedoll, Imagik - acest nick nu se repeta niciunde, eu l-am compus.~^_^~, NOname

| Teiko a răspuns (pentru oana1):

Le-am incercat pe toate, din pacate sunt deja luate...

| oana1 a răspuns:

Atunci astea :Vrajitoarea-cea-Rea
Ratzusca-Stecherita
Eu-Tu-si-un-Broscoi
Broscutza-Fermecata
EMO-KYKY, MisterySunshine, ISmokeAer laughing
Diva4Fun
iLoveYou
KikiHereJustForYou (inimioare, stelute ce vrei tu)
YouAreMyLife
TocsicLove (inimioare, stelute)
iSmileforLove

| Teiko a răspuns (pentru oana1):

Imi pare rau dar nici astea nu sunt bune, din cauza ca mare parte din ele sunt prea lungi, si nu permite. Iar restul sunt luate. Mersi totusi ca ai incercat sa ma ajuti...