| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva niste Nickname-uri frumoase? De doua zile incerc sa imi fac cont pe un site, dat toate toate nickname-urile pe care le incerc sunt luate... asa ca as vrea ceva mai ciudat...

5 răspunsuri:
| Paty17 a răspuns:

Posibil să fie prea ciudate laughing
ZoZoLeE
Michiduță
LeGumix
Fisicaa
LaCucaMăcăii
CopilTâmpit
SilverTears
GrumpyCat
LuckyHorseshoe
Frumoase nu sunt sigur, îmi cer mii de scuze laughing
Mă îndoiesc că din astea 10 alegi ceva, dar ai vrut ciudat! big grin
Între timp mă mai gândesc, trimite.mi un mesaj dacă vrei mai multe.

| anonim_4396 explică (pentru Paty17):

Chiar daca nu-mi plac toate le-am incercat... de la primul la ultimuhee hee Si cum era de asteptat sunt luate... daca mai ai si alte idei sunt dispusa sa ascultrolling on the floor

| sweatnees a răspuns:

Iuki
misaky
masaky
veiky-pazatoare de iubire
meiksiu
meili-frumoasa
niu
iubi
hinata
divinity
luky
zumzy
lelly
helly
druta
mica

| Teiko a răspuns (pentru sweatnees):

Scuze... dar sunt luate toate, de aia am zis ca vreau ceva putin mai ciudat...

| AimeZ a răspuns:

Nickname-uri frumoase? Uite aici, sper sa-ti placa : micutzu, gugulina, cocolino, piti