| fluturasmotzat a întrebat:

Buna,stiti ca la noi in Romania nu se serbeaza Halloween-ul... dar la mine in familie da si nu stiu ce costum sa am big grin va rog ajutati-ma si pe mine puneti-mi ori link-uri cu costume si machiajuri pentru halloween ori poze tutoriale
puuuup fundita

Răspuns Câştigător
| marian005 a răspuns:

Salut, sunt foarte multe resurse online, dar din pacate majoritatea sunt in engleza.
http://costumedehalloween.com
Site-ul asta are destul de multe idei despre costume de halloween si machiaje.
Anul asta sunt la moda supereroii si astronautii din cate stiu eu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar obiceiurile de Anul Nou cu ursi, capre, caiuti, mascati, etc, le tineti?

| SorinBvB a răspuns:

La moda sunt vampirii