| AriPinzar a întrebat:

stiti cum imi pot pune melodii pe tell? [ nu melodie pentru atunci and imi suna telefonul ]
tata nu vrea sa-mi puna, si tot o lungeste cu maine, maine de vreao 7 luni!
as vrea pentru un telefon Samsung galaxy S mini 2
P.S. vreau sa stiu cum sa decarc melodii din diferite topuri, sau melodii mai vechi care imi plac happy si cum sa pun apoi melodiiile in telefon

DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Aldea_Mihai_1998 a răspuns:

Cauti melodia pe youtube copiezi urlul apoi intri pe google si cauti youtube converrter mp3 intri stergi adresa ce ti-o dau ei si dai paste in bara aia cu url-ul tau apoi dai convert video, o sa iti apara melodia si mai sus de acea bare scrie mic download, apoi conectezi telefonul la calculator prin USB cand iti apare fereastra cu numele dispozitivului(telefonului) dai open folder to wiev files si caauti music sau muzica, apoi intri in utilizator, cauti downloads dai click pe el si cauti melodia, apoi dai click dreapta pe melodie si o sa iti apara o serie de optiuni dintre ele tu alegi copy(copiaza) apoi mergi inapoi in fereastra dispozitivului conectat unde dai click dreapta si din nou o sa iti apara o serie de optiuni dintre care tu o sa selectezi paste(lipire) dupa aceea astepti sa se copieze, deconectezi dispozitivul(telefonul) si mergi in music sau apollo sau ce program folosesti pentru redare muzica si cauti melodia dupa nume si uite asa bagi mjuzica in telefon