| Ișaax a întrebat:

Ştiţi cumva cât costă un tatuaj pe degetul inelar?

5 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, la un salon, o sa te ajunga in jur de 150-300 de lei dar negru ( depinde de salon dar si cat de mare e tatuajul)
Eu am vrut sa imi tatuez pe incheietura mainii ochiul lui ra, de 2-3 cm, si mi-a cerut 350 de lei acum 7 ani.

| N0xEterniS a răspuns:

Presupun, ca o sa ti se confirme pretul, cand vei da detaliile despre tatuaj ( marimea; color, alb-negru; complex-simplu)

| kyliejenner a răspuns:

Depinde de marime.

| Ișaax explică:

Tatuajul meu este un nume format din 5 litere.Credeţi că îmi va lua mai mult de 200 de lei?

| Darabana_Alexandru_Mihai_2000 a răspuns:

In jur la 30de lei