| Elena97M a întrebat:

Am auzit ca de la anul nu se mai dau Teze cu subiect unic, dar ce se dau?
ceva mai greu? care este diferenta intre ele?

Răspuns Câştigător
| jo a răspuns:

Se dau tezele normale, cu subiecte facute de profesorul de la clasa. Asta inseamna ca poate fi mult mai rau sau mult mai bine decat la tezele cu subiect unic, pentru ca greutatea va depinde de pretentiile profesorului si de nivelul clasei.

3 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Da` ce va speriati atata de niste teze unice? Cati nu le-au dat si nu s-au plans.straight face

| JackieSue a răspuns:

Vroiam sa zic n-au murit in loc de nu s-au plansbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi bine sa mai dati teze cu subiect uniclaughingsunt facute sa stie si cel de 5 si cel de 10winkingsi in plus ca tezele date de profii de clasa sunt mai grele si mai dau si de la ei...asa ca... in plus tezele cu subiect unic sunt destul de frumoasewinkingtrebuie sa inveti mult si nu vei fi dezamgita de tine