| Anemona2020 a întrebat:

Buna stiti vreo solutie sau ceva cu care sa sterg perlandezul? am lipit ceva pe laptop si acum am dezlipit si a ramas asa urat...cu ce as putea sa il sterg? sau fundita

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sunt mai multe dar astea din pacate iti va afecta culoarea laptop-ului!
Ceva care sa stearga perlandezul si sa nu afecteze nu stiu...
Am intrat doar sa-ti spun sa ai grija mare cu ce cureti pentru ca s-ar putea sa dea jos si culoarea laptop-ului!
Sorry!