| Allssa a întrebat:

Buna stiu ca e aiurea ca spun asta dar am viziuni seara visez ce se va intampla ziua urmatoare si se adrevereste am presimtiri rele totimpul si de un timp nu mai suport lumina soarelui ce se intampla cu mine?

Răspuns Câştigător
| mentalism a răspuns:

Mda, chestia cu previziunile, e ceva psihologic, specific omului! asa fac si clarvazatorii, iti spun ceva ce zic la mai multe persoane care pot sa jure ca are dreptate! de ce? simplu! si asta se intampla si la tine: creierul uman asimileaza acea informatie cu ceva ce i se intampla, sau s-a intamplat! tu visezi ceva care apoi asimilezi cu o intamplare a doua zi! dar serios, si eu am avut chestii din astea: o data asteptam masina de paine sa soseasca la magazin, in gandul meu dupa ce am recitat ca un fel de poezie a aparut masina chiar cand m-am intors, sau ghicesc daca cineva isi alege un numar din trei sau o litera din patru, e ceva ciudat, de fiecare cand spun ca un fel de poezie rimata in legatura cu ceva, se petrece chiar! dar imi place. iar daca nu suporti soarele e pentru ca ori ai urmarit filme despre vampiri sau intuneric si iti autoasimilezi cea ce ai vazut, sau pur si simplu esti mai retrasa cu cat mai cresti ( fii fara grija, nu vei deveni vampir sau alte din astea) love struck

1 răspuns:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Si mie mi se intampla foarte des sa visez ceva si a doua zi sa se intample.Dar de ce nu mai suporti lumina soarelui?thinking ciudat.