| KellyGreen a întrebat:

Stiu ca nu prea am fundite dar cam cate funde trebuie sa ai pentru a deveni expert TPU? fundabig grin

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Nu numai fundele, punctele, numărul de răspunsuri sau rank-ul contează, calitatea e la fel de importantă, cum te exprimi şi ce fel de răspunsuri dai, la ce fel de întrebări ai dat răspunsurile, cât de activ eşti, etc, etc.Răspunsurile tale vor fi analizate în caz că eşti luat în calcul pentru această nominalizare... cei care cerşesc funde se auto-descalifică! Citeşte şi pe blog, acolo apar motivele pentru care au fost aleşi http://www.tpu.ro/blog/?cat=6

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra la "Intrebari frecvente"! day dreaming Acolo vei gasi toate raspunsurile la intrebarile, care s-ar putea sa ti le pui. Bafta!winkingbatting eyelashes

| Elena1234456 a răspuns:

Nu trebuie sa ai un numar de fundite, trebuie sa fii util si sa ii ajuti pe ceilalti big grin.

| ELD a răspuns:

Trebuie sa ai si multe raspunsuri date si sa ai si foarte multe fundite, nu este un numar anume, cu cat numarul lor [a funitelor si a raspunsurilor ] este mai mare cu atat mai repede vei deveni expert TPUhappy succes daca ma insel scuzati`mahappy