| sweetgirl_2896 a întrebat:

Cate funde iti trebuie sa fi expert?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Nu conteaza fundele! trebuie sa ai multe voturi de inteligent si folositor, si trebuie sa ai cat de multe raspunsuri.si desigur nu trebuie sa ai voturi de stupid! bafta! fundita?

8 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Au fost postate foarte multe întrebări pe tema asta. Dă căutare şi scrie expert TPU. Ca să ajungi expert TPU contează calitatea răspunsurilor pe care le dai, nu fundele. Citeşte mai multe aici : http://www.tpu.ro/blog/?p=134. Baftă!

| TeoPT a răspuns:

Sa devii expert nu tine cont de funde, ci de raspunsuri folositoare

nu sunt anumite criterii ca sa devii expert, administratorul TPU te alege. dar nu fundele sunt importante, ci raspunsurile folositoare, dar sa fie intr-adevar folositoare, sa nu iti bati joc de altii etc.

asa devii expert nu prin fundite. cei care alearga dupa ele sunt niste fraieri.

| ionica56 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/useri

Te poti uita aicia si vei vedea. Funda?:x

| pengu a răspuns:

Bună sweergirl,
de când sunt eu activă pe site-ul ăsta (2 luni), cred că am văzut întrebarea asta de cel putin 30 de ori. măi, ca să fi expert nu trebuie să ai X fundiţe, ci trebuie să fi activ, dar în acelaşi timp să dai şi răspunsuri folositoare. calitatea contează, nu cantitatea tongue
take care :d

| DeNyyy a răspuns:

Nr funditelor nu conteaza cel mai mult conteaza sa ai multe voturi de folositor si de inteligent.
succes:*

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna draga mea, in alegerea expertilor TPU nu se tine cont de funde sau de locul in clasament.
Conteaza activitatea pe site, implicarea si calitatea raspunsurilor.

Cu drag, Diana.

| hermione a răspuns:

Cele mai multe de pe site

| Dania_7831 a răspuns:

Parca 100.