| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de ceva timp pe site, dar nu prea am intrat.In seara asta am avut cea mai multa activitate. Ce e aia "fundita"? Am vazut la mai multe intrebari "dau mult dorita fundita".

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Fundita = Medalie oranj = Raspuns castigator = 100 de puncte.
Este un fel de "Multumesc" celui, care te-a ajutat cel mai mult, raspunsul caruia a fost cel mai bun, din punctul tau de vedere.
Cand te vei hotara, ce raspuns este cel mai bun/folositor (in mod normal ai maxim 5 zile la dispozitie), va trebui sa dai clic pe "Declara raspuns castigator" in dreapta raspunsului preferat, iar apoi sa dai clic pe "OK". E simplu. Cam atat. Succes! Numai bine!

6 răspunsuri:
| babyblue a răspuns:

Fundita reprezinta ''rasplata'' user-ilor care au dat, la diferite intrebari, raspunsuri considerate foarte bune.

| katherine_9164 a răspuns:

Poi...cand pui o intrebare si primesti raspunsuri dai fundita atunci cand declari raspunsul castigator.adica, oferi fundita raspunsului care ti a placut cel mai mult... fundita plssssbatting eyelashes:*

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Fundita o dai cand pui tu o intrebare, si care consideri tu ca este raspunsul corect, sau esti multumita de raspunsul respectiv dai fundita. Fundita iti aduce 100 de puncte.
Bafta la strans fundite.

O seara placuta

| BeautyTeacher a răspuns:

Pai daca respectivul da cel mai bun raspuns cel care a pus intrebarea ii da fundita, cum si tu dai fundita acum la cel mai bun raspuns, si daca ai multe fundite devii expert TPU. fundita iti da 100 puncte.

| Georgiana05 a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. :*

NOname
| NOname a răspuns:

@Georgiana, multumesc pentru apreciere! Succes! Numai bine!