| Delia19022017 a întrebat:

Sunt elevă in clasa aIX a la un liceu tehnologic si vreau sa ma transfer la un liceu pedagogic. Vreau sa stiu in ce consta probele, diferentele si media.Am dat anul trecut probele la un alt liceu din alt Judet si am fost adimisa.Se poate sa conteze la transfer (adica sa nu le mai dau)? Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la profilul pedagogic, din pacate, nu poti intra, deoarece nu poti recupera practica si celelalte discipline de specialitate.

| Delia19022017 explică (pentru anonim_4396):

Mersi! Nu stiam ca nu este posibil un transfer pe acest profil