| Alysson1997 a întrebat:

Sunt eleva in clasa saptea la liceu.de arte constanta si as vrea sa stiu unde as putea face cursuri de croitorie daca se poate in constanta? Orice raspuns e bine venit! Multumesc

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
http://www.google.ro/......tp?/search
Mai intreaba-ti cunoscutii, profesorii sau du-te la o croitorie din oras si intreaba-le pe alea daca stiu ceva de cursuri in oras.
Si apropo, daca esti tu in poza de la avatar, sa stii ca esti o scumpic! :* >:D

| Alysson1997 explică (pentru Floreenofficial):

Da eu sunt in poza....mersi:*

| Floreenofficial a răspuns (pentru Alysson1997):

N-ai pentru ce! happy

| sonia_4183 a răspuns:

@BrokenAndBeautifulReloaded : cred ca site-ul acesta trebuie sa vina in ajutor celor care nu au gasit nimic pe o cautare simpla de google