| MiUx a întrebat:

Sunt foarte agitata. Am avut un vis : stateam in casa si mama vine plangand si zice ca sora mea a murit ca au prins-o niste baieti, au batut-o si au innecat-o apoi am visat-o cum era sub apa moarta. Sora mea avea un drum pana la Bucuresti cu trenul si acum nu mai raspunde la telefon. Ce poate sa insemne acest vis? Va rog raspundeti-mi urgent!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Îți este teamă că sora ta a pățit ceva, din acest motiv ai avut acel coșmar. Scapă de gândurile negative, îți fac doar rău.

| T0T a răspuns (pentru FemeiaPisică):

Buna interpretare. Bine ca nu esti genul cu prostii gen viitorul laughing

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nimic, nu înseamnă nimic.
E doar un vis, nu mai da importanță tuturor tâmpeniilor.

| Doub a răspuns:

Linisteste-te. Iti faci prea multe griji.