| anne_6845 a întrebat:

Bunahappy. sunt in clasa a 10 a si sunt intr'o noua scoala acum.in a 9 a cand eram la cealaltA scoala ma intelegem foarte bine cu profesorii mai ales cu profu' de romana:X:X.imi placea cum arata si am vrut sa fac o impresie buna si am reusit. dar acum noul profesor e foarte rau cu noi si toti colegii imi spun sa am grija cum ma port, sa invat la ore.etc.nu pot sa zic invat prea mult dar profu vorbeste foarte frumos cu mine.colegii imi spun k el niciodata nu a vorbit asa frumos cu vreun elev.nu stiu ce sa cred.pana acum nu am nici o nota la el ca am o problema in famile si m'a inteles ca nu pot sa invat. oare de ce se poarta asa frumos cu mine? chiar nu inteleg chestia asta.

8 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

E tanar? cati ani areblushing?

| Haydee a răspuns:

Daca esti o eleva buna si silitoare normal ca asa cum te porti tu cu el(nu faci galagie, esti atenta, inveti) asa se v-a comporta si el cu tine.Si eu incerc sa reusesc ca profesorii sa-mi fie prieteni(daca se poate spune asalaughing )
Succes!

p.s.mai usor cu cuvinteletongue, incearca sa le scrii corect si in caiet si pe TPUlaughing

| r8driver a răspuns:

Daca are si masina e bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da din cauza asta.
Nu interpreta gresit. nu are nici un sentimet special pentru tinetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu iti mai pune atatea intrebari, e normal sa se poarte asa cum se poarta
dupa ce iti vei reintra in normal fii eleva silitoare si nu-l dezamagi, in afara de relatiile de la ore elev - profesor, restul nu conteaza, probabil are foaia ta matricola cu rezultatele tale la invatatura de la fosta ta scoala si a inteles ca esti de apreciat
succes in continuare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta asa frumos cu tine, pentru ca l`ai 'inmuiat' cand i`ai zis ca ai probleme in familiesad!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai familie si ai probleme? nu te lasa sotul sa inveti? ai copii de crescut si nu ai timp? aaa pai e de inteles. poti sa te si lasi de scoala daca nu faci fata.fiindca daca ai timp sa te duci acolo nu poti sa te duci degeaba numai ca sa fii vazuta.cred ca nu esti vreo vedeta sau mai stiu eu ce. te duci la scoala inveti. nu te duci? rezolvati problemele de familie.

| anne_6845 explică:

Nu ma refer la asta nohlaughing)laughing(k i place de minelaughingrolling on the floor))

ii batran saracu'rolling on the floor

nu inteleg dc se poarta cu mine frumos si cu restul uratstraight face

"catalin" nu stiu daca are masina da cel mai sigur k da k nu e de aici din oraslaughing