| Faur_Dorian_1990 a întrebat:

Buna,sunt in clasa a 8-a, in vara aceasta mi-am dat seama de o greseala a medii generale(anuala) din clasa a 6-a.(In carnet:7.50,adevarata:8,60) vreau sa stiu daca se mai poate remedia ceva, si daca da cum?, specific ca diriginta mea din acel an s-a pensionat si nu mai este in scoala
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CezarinaLunaria a răspuns:

Da, se poate! Vorbești cu actuala dirigintă și eventual se va ajunge la directoare, dar ți se va putea schimba nota.

| YumikoItsMyName a răspuns:

Da se poate remedia. Discuta cu dirigintele actual si el iti poate da mai multe detalii. Se face o recalculare a mediei si este inlocuita in foaia ta matricola.

| Faur_Dorian_1990 explică:

Va multumesc....chiar m-am stresat cu asta desii stiam ca trebuie sa existe o arhiva cu cataloage... sper sa reusesc