| fireangelica a întrebat:

Buna!
Sunt noua pe-aici si nu stiu de ce, dar nu ma lasa sa dau mai mult de maxim 5 raspunsuri la oricare dintre intrebari.Pana acum am doar 5 raspunsuri date.Ati putea cumva sa-mi spuneti de ce? Chiar nu inteleg de ce, la inceput mi-a spus ca as avea adresa de e-mail neconfirmata, dar am confirmat-o, spunandu-mi ca a fost trimis totusi acest e-mail. Daca m-ati putea ajuta, v-as fii foarte recunoscatoare. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Cere retrimiterea emailului de confirmare, sau mai apasa o data pe linkul primit in email.happy