| morenaRox a întrebat:

Buna happy
Sunt noua pe deviantart si nu stiu cum sa trimit poze prietenilor.Va rog sa ma ajutati si pe mine, sa-mi spuneti ce trebuie sa fac happy

Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Ce sa faci? Vezi ca deviantart nu e Hi5 si nici host pentru poze-imendiat o sa ti le stearga.Nu poti sa le trimiti poze prietenilor. Cand lumea te adauga in lista si iti uploadezi poze si cei care te au in lista primesc anunt.
Daca vrei doar sa incarci poze asa aiurea doar sa le trimiti prietenilor atunci fa-ti un album virtual pe photobucket