| ashley_1152 a întrebat:

sunt noua pe TPU si as dori sa va cunosc! incep eu: ma numesc camelia si am 15 ani.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Buna Camelia. Eu sunt Alex si am 19 ani. Incantat de cunostiinta si bine ai venit printre noi!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Salut. Mă numesc Alexandra şi am 22 de ani.

| Dan a răspuns:

Bine ai venit pe TPU.ro!

| Catalion a răspuns:

Buna Camelia si bine ai venit, eu ma numesc Catalin, incantat sa te cunosc!

| Abcfunny a răspuns:

Buna! eu sunt Raluca si am 15 ani. Incantata sa te cunosc si bun venit in familie:*

| iri a răspuns:

Buna! happy Bine ai venit pe TPU! Eu sunt Irina. La multe fundite! tongue

| crizantema a răspuns:

Salut.Sunt Crizantema si am 18 ani. Bun venitbig grin

| Chocolate a răspuns:

Buna, ma numesc Diana si fac 15 ani peste 2 luni jumatate:d.

| Chocolate a răspuns:

Bun venit printre noi Camelia!big grin

| ralucaralu a răspuns:

Buna, eu sunt Alina si am 14 ani.Iti urez bun venit!:*

| di@n@ a răspuns:

Buna Camelia.Eu sunt Liliana si am 28 de ani, bine ai venit pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Avem aproape aceiasi varsta! Sa te simti bine printre noi si BINE AI VENIT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ai venit printre noi Camelia, eu mă numesc Mădălina şi am 16 ani happy