| ankiiiiiiiiii a întrebat:

Sunt o fanaaa mareee admiratoare anime! Pt cei care au vazut kaichou wa maid sama va roooog sa-mi spuneti biste animeuri asemanatoare:X:X mersiii!:X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluthappy
Daca vrei ceva oarecum asemanator, iti recomand (asta daca nu le-ai vazut deja) - Special A, Ouran High School Host Club, Full Metal Panic! sau Earl and Fairy happy

| a răspuns:

Salut.
Si eu sunt o mare fana anime.
Ei bine, eu nu am vazut animeul, dar poti sa te uiti pe site-uri de anieuri si vezi care te atrage mai mult.
Death note e un anime exceptional, si Honey and Clover.
nu stiu ce varstra ai, ca sa stiu ce animeuri sa-ti recomand.
Succes!