| Alisa04 a întrebat:

sunt pe clasa a VIII -a. As vrea sa ma duc la liceul Constantin Noica din Sibiu big grin la stiinte ale naturii happy Unii spun ca nu o sa fac fata sad ca e greu straight face.Voi ce spuneti e greu..eu invat destul de bine happy

ps: Dau funda. celui care da mai multe informatii! Multumesc! :*

1 răspuns:
| BallisticRat a răspuns:

Depinde cat de bine se invata la generala unde esti. Daca e o scoala mai lejera o sa fie greu sa te adaptezi la nivelul de liceu.