| anonim637 a întrebat:

Buna, sunt putin paranoica.
Azi am fost la sectia de politie, am dat o declaratie (ma rog nu conteaza motivul)
o doamna de acolo m-a intrebat ce telefon am si mi-a cerut IMEI-ul. Sunt curioasa pentru ce?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"acum 4 minute | anonim637 : azi am fost la sectia de politie, am dat o declaratie (ma rog nu conteaza motivul)"

e șapte dimineața și DEJA ai fost la poliție? Dacă ți-a cerut imei-ul telefonului și ai dat declarație, să fie din cauză că ești suspectă de furt?

| anonim637 explică (pentru sierra1):

La 7 dimineața a fost postata întrebarea.
am fost la politie de la ora 11 seara pana la 3 dimineata

| Lioana a răspuns:

Daca nu ne spui pentru ce ai dat declaratie la politie, nu ne putem da seama pentru ce ti-a cerut IMEI-ul.

| anonim637 explică (pentru Lioana):

Agresiune sexuala. am fost martora

| VoidEternal a răspuns:

Probabil ca sa verifice daca ai fost cu adevarat in zona in care s-a produs agresiunea. E doar o banuiala, nu stiu sigur.