| Bogdan_Razvan_1994 a întrebat:

Buna,sunt Razvan si am si eu o intrebare ...de 2 saptamani o suna pe prietena mea un numar apare S@tan@ 666 si geme face sunete stranii ii stia numele care nimeni nu il stia deoarece nu l-a spus la nimeni.Stie cineva se poate suna sa apara numele ala?

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Din moment ce o suna, e clar ca se poate, de fapt se poate de mult, am primit acum 2 ani un mesaj de craciun de la un nene, aparea numele, dar nu il aveam in agenda. E cineva care ii stia numele si face misto de ea, satana nu exista, si daca ar exista, crezi ca face farse la telefon? laughing

| Bogdan_Razvan_1994 explică (pentru Mădă0611):

Si cum se face chestia asta?

| Mădă0611 a răspuns (pentru Bogdan_Razvan_1994):

Habar n-am.