| SIsUTuDoR a întrebat:

Buna sunteti impotriva drogurilor, etnobotanilcelor? de ce? ati dori sa se legalizeze marijuana?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Sunt pro marijuana.Sunt impotriva drogurilor care lasa dependenta sau care iti fac gaura in buget.

| Evanna a răspuns (pentru Dumnezău):

Ce, ce, ce? Ai uitat când îmi ziceai că vrei să încerci toate drogurile?

| Dumnezău a răspuns (pentru Evanna):

Inca vreau sa le incerc pe cele care nu te duc la pierzanie totala(gen crocodile, care iti mananca din piele si din carne, sau alea foarte scumpe), ca pe toate nu poti sa le incerci.Doar pe piata din Romania, se vand ilegal, vreo 170 de tipuri de droguri, de la banala mescalina, pana la unele care te duc la 1400 de euro gramul(da,exista). Problema cu dependenta tine de persoana, daca ai suficienta vointa, te lasi si de LSD, si de canabis, si de heroina.Dar mai important este sa nu devii dependent din prima faza.

5 răspunsuri:
| Evanna a răspuns:

Da.
Drogurile sunt pentru lasi, cei care nu pot accepta realitatea si prefera sa se refugieze in lumea lor. E o bucurie falsa senzatia indusa de droguri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si politia ne invata : " Trebuie sa treceti pe verde! ", prea mult Krem laughing.
Nu sunt nici impotriva lor dar nici nu fumez, imi sunt indiferente.

| Pitzipoanca a răspuns:

Sunt impotriva etnobotanicelor si a oricaror droguri sintetice (ma refer la cele preparate in ceva subsoluri dubioase).