| Mada16 a întrebat:

cine e de acord cu legalizarea drogurilor usoare? cum ar fi marijuana happy

Răspuns Câştigător
| LariiXD a răspuns:

EU! nu inteleg care e problema lor daca noi vrem sa consumam sa ne lase in pace, doar e viata noastra, facem ce vrem cu ea :X

6 răspunsuri:
| LexyLexx a răspuns:

Eeeeeeeeeeeeeeeuu! :X

| CMorfine a răspuns:

Desi sunt ilegale, cu bani oricine poate sa cumpere.
Deci sunt de acord, pentru ca ar fi mult mai simplu sa faci rost de ele daca sunt legale.

| Sim0nikaaa a răspuns:

Yo,eu,eu,eu,eu,eu:X vreaulove struck`! vrem marijuanaa:X whoopa' fuu'tay:X marijuana rullz`!\m/

| Mada16 explică (pentru Sim0nikaaa):

Dar despre etnobotanice ce parere ai?

| Mada16 explică:

Toti cred ca daca sunt ilegale nu le consuma nimeni dar nu isi dau seama k sunt mult mai bune decat etnobotanicele...