| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna T.P.U.sunt un mare iubitor de ceaiuri insa vreau sa stiu daca cutiile cu numele respectivului ceai se fac si se vand goale, fara ceaiul inauntru vrea sa am cutii de ala pentru plantele mele de ceai.

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu cred, dar de ce nu poți cumpăra cutiile cu ceai și să consumi ceaiul și să îți păstrezi cutia?

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru T0T):

Da chimenul din farmacie se poate pune de samanta?

| T0T a răspuns (pentru PetrusEmanuelMihai):

Păi chimenul din care probabil faci și ceaiul este însuși sămânța deci eu consider că da, deși nu am încercat până acum.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Sau cumperi tu niste cutiute simple de la un oficiu postal sau de la xerox, apoi scoti la imprimanta o foaie pe care scrie."ceai de musetel" si o lipesti de cutie.