| Mircok a întrebat:

Știe cineva cum funcționează pariurile online pe superbet?
Am depus 20 de lei pe care i-am consumat și aveam un bonus de 10 lei pe care l-am folosit pentru un bilet. Biletul arata ca este în desfășurare cu cash-out indisponibil. Am pus doar 3 cote de +1.60.
Stie cineva dacă în caz ca câștig îmi primesc banii? Îmi cer scuze dacă par prost dar nu ma pricep online.

Răspuns Câştigător
| floreadan a răspuns:

E posibil sa fie niste limite de retragere totusi, verifica asta inainte de a pune bani.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pariurile sunt o prostie, pierdere de timp si de bani, daca nu ai noroc pierzi tot. Cel mai bine renunță la pariuri că te vei distruge