| Soullwise a întrebat:

Îmi poate explica și mie cineva cum funcționează cash out-ul la superbet? Am avut un bilet cu 5 superpariuri și a scris cash out indisponibil tot timpul când era biletul activ, chiar și după ce am avut verde primul meci, (din păcate am avut un singur meci rosul și l-am pierdut...). Acum am plasat alt bilet cu 3 superpariuri și dupa primul meci verde deja mi-a apărut să dau cash out.

1 răspuns:
| vladmariusbogdan a răspuns:

Probabil ca-s meciuri pentru care nu este activ "cash out" vezi ca la fiecare meci, iti apare acolo daca este sau nu activ "cash out".
Cel putin cand jucam eu aparea, eu nu mai joc online.
Succes!