| Nimeni20192018 a întrebat:

Bună. Știe cineva, militarii ÎN TERMEN, din Armata Moldovei, au voie cu telefoane?

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Mai nu trebuie sa fiu militar in Republica Moldova dar pot sa iti zic ca teoretic nu prea ai voie, dar practic cred c-o sa va lase acolo ca sa puteti suna acasa macar. Oricum la ce sistem de rahat aveti voi acolo ( ca am lucrat cu ai vostrii ) nu m-ar mira faptul sa nu va lase cu telefoanele.

| Nimeni20192018 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu-s de acolo, am niste prieteni de acolo, si vreau sa stiu daca o sa mai putem tine legatura. Stiu sistemul din tara aia... crying