| MihaelaMihaela234 a întrebat:

Știți dacă liceul Vasile Alecsandri este aproape de autogară în Bacău?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Nu chiar, e pe lângă Cancicov e de mers pana la autogara
Google maps te poate ajuta sa îți faci o idee'

Dacă treci pe la Vasile Alecsandri ' vezi dacă mai sunt semnele lăsate de mine în spatele terenului de baschet, pe pereți școli laughing)))

| MihaelaMihaela234 explică (pentru SilentRain):

Am terminat anul acesta clasa a8-a și aș vrea să intru la V.A, sunt nevoită să fac naveta și de asta am întrebat dacă e aproape de autogară... dacă aș lua autobuzul de oraș, oare aș ajunge la timp la ore?

2 răspunsuri:
| Paulllllla a răspuns:

Buna! Eu sunt din Bacau si pot spune ca nu e departe, dar nici langa autogara. Cel mai aproape de autogara ar fi Liceul Economic, la 5 minute de autogara. Pana la Alecsandri cred ca ai face cam 20 de minute, daca nu mergi prea incet, si daca o sa ai colegi care sa iti mai arate si scurtaturi.