| VoiceWithin a întrebat:

Tocmai am dat comanda de un telefon acum cateva ore de pe site-ul okazii.ro si precizeaza ca in maxim o zi ajunge produsul.Am ales prin curierat.Iar vanzatorul mi-a spus in mesaj "vom face livrarea astazi urgent". Mama imi spune ca nu e posibil sa ajunga asa de repede si ca cel mai probabil, maine.Eu nu mai inteleg, imi spune si mie cineva cand ajunge?laughing

1 răspuns:
| J0B0MAT a răspuns:

Astăzi îl trimite spre firma de curierat.Curierul te va contacta când îţi va veni coletul.