| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy
Tocmai mi-am facut un blog dar habar nu am despre ce sa scriu in el.As vrea ceva legat de viata ca sa aiba legatura cu titlul.Ma puteti ajuta cu ceva idei.Va roooog![funditaaa]

2 răspunsuri:
| AdeliS6768 a răspuns:

Daca te pticepi ai putea sa scrii cateva poezii sau povestiri amuzante ori triste.ai putea pune poze cu desene(daca iti place sa desenezi), iti poti pune videoclipurile preferate.este legat de viata pentru ca toate acestea trebuie sa te reprezinte...era sa uit:daca iti plac animalutele ai putea sa pui poze si cu ele sau sa scrii ceva despre ele...sunt atat de multe lucruri si mai enumar:sport,dans, haine, bijuterii.toate lucrurile care iti plac ȚIE sunt legate de viata ta.winking P.S.:da-mi si mie site-ul te rog.BAFTA:*

| roxana_9911 a răspuns:

Pai.pune status.sh poze care sa se potriveasca su status.