| RebecaTheNinjaGirl a întrebat:

Hello TPU! Is me din nou! Am si eu o intrebare la care sper sa ma puteti ajuta!
Am un blog si multa lume zice ca ce contine este jalnic (continutul). Cine ma poate ajuta cu idei de ce, cum si despre ce sa scriu? Va roooog!

Răspuns Câştigător
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Poti scrie despre intamplari haioase din viata ta sa inventezi niste povesti sa propui concursuri cu premii.
Toata lumea iti va urmari blogul. happy

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru AdaAlexandra1461):

Multumesc foarte mult! M-ai salvat!

| AdaAlexandra1461 a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

Cu placere!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Pune-l aici și îți spun eu dacă e jalnic sau nu.

| LoveSleep a răspuns (pentru RebecaTheNinjaGirl):

L-am mai văzut.
E interesant, dar nu e amuzant.
Nu trebuie să adaptezi postarile numelui, ci numele la postari.
Cu alte cuvinte, schimba numele, pentru ca nu prea ai chestii haioase acolo, în schimb, unele sunt interesante.
(parerea mea)

| RebecaTheNinjaGirl explică (pentru LoveSleep):

Multumesc! I-am schimbat numele.