| Yumiii a întrebat:

:3 stiu ca suna ciudat dar. oare Basescu pe ce retea e? laughing

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

Cosmote că-i sărac.

9 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Pentru el ar trebui sa se inventeze o carteluta cu numele de cheliuta cartelutalaughing

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai cred ca are mai multe telefoane, deci e pe toate retelele, ca sa il poata suna toti politicienii, indiferent de retea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi... de ce nu îl întrebi tu mai bine? laughing Că noi n-avem de unde să ştim...

| Astamica123 a răspuns:

Orange laughing) sau Vodafone laughing
Funda? laughing

| Yumiii explică (pentru Astamica123):

Dovada? rolling on the floor

| Astamica123 a răspuns (pentru Yumiii):

Nenea Basescu are 3 telefoane laughing Unu' pe Orange, unu' pe Vodafone si unu' pe Cosmote laughing
Ca-l suna nenea aia de politicieni laughing

| mariutza21 a răspuns:

Buna, eu cred ca are mai multe telefoane.