| Iamfaimous a întrebat:

Stiu ca va suna prostesc dar azi cand am fost la scoala am zis ceva despre o fata si cand sa ma asez pe scaun mia alunecat scaunu si am picat si am intrebat-o "daca ma blestemat" si a zis Ca sa am grija ca da!laughing stiu ca suna ciudat dar eu sunt cam superstitios oare no sa ma urmareasca faptul asta tot timpu?

5 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Nu e nici un blestem pur si simplu ai avut ghinion sa nu fie scaunul pus bine si ai cazut

| wforweirdo a răspuns:

Sigur a crezut că glumeşti, de aia a zis să ai grijă. Nu există blesteme.

| Lunia a răspuns:

O ai ghinion toata viata taaaaa findca ai barfit o fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ti-a tras chiar ea scaunul si tu nu ai observat asta da ghinion.ooo

| Raulee a răspuns:

Sa fii sigur ca esti blestemat!