| LarisaAndreea a întrebat:

Acum cateva saptamani am visat ca eu si prietena mea cea mai buna am fost singurele din clasa care am luat 10 in teza de la romana. Si chiar asa s-a intamplat!
Apoi, acum 2 zile am visat muult sange, marog nu mai conteaza visul intreg, cert este ca fix in ziua aia mi-au venit,, problemele fiziologice"

Si, am ajuns la concluzia ca visez ce se intampla. Dar nu inteleg de ce... Imi poate explica cineva?

1 răspuns:
| darkhell217 a răspuns:

Uneori visele devin realitate, daca te straduiesti cu adevarat, intodeauna ti se va indeplini